Poradnik przedślubny Love You So!

7.17.2013
Mamy dla Was dzisiaj super niespodziankę!

Światło dzienne ujrzał nasz autorski poradnik przedślubny, który tworzyliśmy przez kilka ostatnich tygodni specjalnie dla Was! Poradnik możecie ściągnąć z naszej strony internetowej zupełnie za darmo. Wklejamy go także tu - na blogu. Zebraliśmy w nim wszystkie sugestie i porady, które mogą być dla Was istotne w trakcie organizacji ślubu. Porady podzieliśmy na trzy części: Styl i Idea, Trudne Wybory, Dzień Ślubu i Kwestie Techniczne. Miłej lektury!

 

Poradnik Love You So jest trochę inny od reszty porad, jakie możecie znaleźć w Internecie. To raczej subiektywny przewodnik po ślubnych meandrach. To jaki krój sukienki pasuje do jakiego typu urody znajdziecie bez problemu w sieci, my chcemy podzielić się wiedzą, która wynika z naszego doświadczenia, obserwacji i, co ważne, wyrobionego poczucia estetyki. Poradnik zawiera uniwersalne zasady, garść przydatnych porad, a także bardziej subiektywne propozycje. Znajdziecie tu także zbiór linków, mamy nadzieję, że staną się one początkiem owocnej zabawy w planowanie wesela.

Moment, kiedy stajecie przed próbą zebrania wszystkich składowych w całość i koniecznością podjęcia setek decyzji może być naprawdę trudny, ale wcale nie musi. Na dodatek na każdym kroku czyhają pułapki - a to nie takie warunki wynajmu sali, a to milion ofert fotografii ślubnej. Aby uniknąć chaosu i przypadkowych decyzji przeczytajcie kilka stron bezcennych rad, które pozwolą Wam z radością i spokojem zaplanować Wasz najważniejszy dzień.


0 komentarze:
Prześlij komentarz