Sesja Lavender doceniona!

11.04.2013
Obiecaliśmy napisać jeszcze o sesji Lavender.

Po przygotowaniu całego materiału, byliśmy tak szczęśliwi z efektów współpracy naszej nowej ekipy (tu ściski dla Pracowni Futura), że postanowiliśmy podzielić się zdjęciami nie tylko na naszej stronie i blogu. Wysłałam nieśmiało maila do Pretty Wedding, jednego z moich ulubionych polskich blogów ślubnych z inspiracjami. Nasza propozycja została bardzo ciepło przyjęta. Dzięki publikacji zainteresowanie sesją przeszło nasze oczekiwania! Odzywają się do nas kolejne ślubne portale, które chcą udostępniać nasze fotografie. Bardzo nam miło.

A to jak o nas piszą!


Pretty Wedding

Dzisiaj zdecydowaliśmy się pokazać Wam przepiękną stylizowaną sesję zdjęciową inspirowaną Lawendą, która powstała z inicjatywy Marty Zgierskiej z agencji fotograficznej Love You So. To jak trudno znaleźć dobrego fotografa wie każdy z nas, dlatego tym bardziej cieszymy się, że możemy podziwiać wyjątkowy talent fotografów z Love You So. Zdjęcia są po prostu magiczne, oprócz doskonałych kompozycji, wrażenie robi sposób uchwycenia światła, które nadaje fotografiom marzycielski i romantyczny charakter. Trochę zazdrościmy Parze Młodej pamiątki w postaci tej wyjątkowej sesji zdjęciowej. Być może kiedyś będziemy mogli zaprezentować Wam zdjęcia z wesela i ślubu Ilony i Kuby.


Bridelle

Są takie realizacje, które są niezapomniane. Z ogromną przyjemnością przedstawiam Wam dziś taką. Niezwykła, piękna, olśniewająca sesja plenerowa prawdziwej Pary Młodej – Ilony i Kuby. Dlaczego akcentuję, że jest to prawdziwa Para Młoda? Dlatego, że oboje wyglądają, jak modele, a materiał bardziej przypomina edytorial stylizowany niż sesję poślubną. Jej autorzy to duet LOVE YOU SO, który mieliśmy okazję poznać już przy prezentacji cukierniczych cudeniek Idy Sarzyńskiej (dla przypomnienia TU i TU). Uwielbiam ich styl, a po tym materiale to pokochałam ich niezmiernie i ogromnie! Przecudowna, zaplanowana w najdrobniejszych detalach sesja, która zachwyca kolorami, stylem, światłem! Cała ekipa, która pracowała przy realizacji stanęła na wysokości zadania! Tort i słodkości w wykonaniu Igi to mistrzostwo świata. Fantastyczne, proste, urokliwe dekoracje i obłędne kwiaty, które przygotowała Pracownia Futura są przepiękne! Śliczna Panna Młoda, która pozuje, jak zawodowa modelka. Cudowna stylizacja, makijaż i fryzura. Kuba oczarowałby swoim uśmiechem każdą Panią :-) Od 5 do 85 lat! Szczęście, Miłość, Radość. Mogłabym jeszcze długo wydobywać z siebie ochy i achy, ale wolę zaprosić Was szybko do obejrzenia! LOVE YOU SO zrealizowało jedną z najpiękniejszych sesji plenerowych, które widziałam! Światło, klimat i oszałamiająco urokliwa Para. Ogromna ilość detali, które fotografowie uwiecznili na zdjęciach to naszym, bridelkowym rankingu jeden z najważniejszych elementów tego typu sesji. Wszystko jest na 6 z plusem! CUDO! Z ogromną radością zapraszam do obejrzenia!


Weddie

Dziś na naszym blogu ślubnym poznacie Love You So. Tym razem udało nam się odnaleźć kolejna godna polecenia polska firmę zajmująca się fotografią ślubną.
Love You So to propozycja niesztampowej fotografii, pełnej uśmiechu, lekkości i szczęścia. Jest wyraźnie inspirowana nurtami zachodnimi, z charakterystyczną dla nich dbałością o piękne stylizacje oraz naturalne, prawdziwe emocje.Bardzo często w rozmowach z naszymi parami pada teraz hasło "sesja lawendowa". Obiecujemy Wam, że to dopiero początek. Za nami kolejne piękne zdjęcia, nad którymi właśnie pracujemy przy komputerach. Jeśli chcecie tego rodzaju sesje piszcie do nas!0 komentarze:
Prześlij komentarz